SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY

MINIMALIST DESIGN si plně uvědomujeme, co všechno obnáší proces zařizování interiérů. Od prvotního nápadu designéra nebo architekta přes všechny fáze projektových dokumentací a schvalování klientem. Součástí našeho týmu je Ing. Lukáš Kutílek, který absolvoval obor architektura a stavitelství na ČVUT a má více než osm let praxe v architektonické kanceláři D3A.

Část našeho sortimentu s nábytkem inspirovaným světovými designéry je vybírána tak, aby uspokojila klientovy požadavky na nízkou cenu, avšak při zachování co nejlepší kvality. Naše plastové židle, designové sedačky a designová světla slouží i ve veřejných budovách každodenně bez jediné reklamace a obstojí tak ve srovnání s mnohem dražším designovým nábytkem.

Pro usnadnění rozhodování designéra či architekta máme k dispozici vzorník materiálů, na vyžádání zašleme další fotografie výrobků, případně 3D modely u většiny designových židlí a sedaček. Některé zboží máme k dispozici k prohlédnutí, v případě židlí není problém dovézt k vám do kanceláře ukázku a poradit s výběrem.

Spolupracovali jsme již s několika interiérovými studii, kterým jsme nabídli

- osobní přístup

- slevy u zakázek většího rozsahu

- dopravu zdarma

- komunikativnost a operativní řešení v případě změn a termínů

- dovoz po Praze a okolí v jakoukoliv dobu

 

Pro ukázku přikládáme fotografie některých realizací. Za uplynulý rok můžeme vypíchnout spolupráci s restaurací Ambiente Brasileiro ve Slovanském domě.

Interiér Brasileiro - vstup

Interiér Brasileiro - designové židle

Interiér Brasileiro - designové židle

Interiér Brasileiro - designové židle

Interiér Brasileiro - designové židle

I naše stylová křesla „Brno“ se dostala na prkna, která znamenají svět a zahrála si například v městském divadle v Brně v inscenaci „Skleněný pokoj“.

Křeslo Brno v inscenaci „Skleněný pokoj“ - záběr 1

Křeslo Brno v inscenaci „Skleněný pokoj“ - záběr 2