Náš příběh

Jsme dva kamarádi, které zajímá design a architektura. Zastáváme názor, že nejjednodušší věci bývají zároveň ty nejlepší. Na trhu přesyceném okoukaným nábytkem z IKEA však není snadné vybrat si stylové a kvalitní zboží. Rozhodli jsme se to změnit a přinášíme Vám široký sortiment designového nábytku navrhnutého podle nejnovějších trendů, který zároveň splňuje i ty nejvyšší nároky na kvalitu.


Ing. Lukáš Kutílek

Vystudovaný architekt a stavební manažer s dlouholetou praxí v oboru. Připravuje sortiment zboží a pravidelně spolupracuje s dalšími architekty na realizaci klientských interiérů, pro které MinimalistDesign zajišťuje vybavení a v současné době také externě působí na fakultě Stavební při ČVUT v Praze.

Má rád moderní design, minimalistickou architekturu a zajímá se o urbanismus měst a městské struktury.


Ing. Martin Dědina

Zajišťuje bezproblémový chod obchodu a stará se o spokojenost zákazníků. Absolvent ČVUT se zájmem o design, který aplikuje filosofii minimalismu ve všech sférách života. Ve svém osobním i pracovním životě upřednostňuje kvalitu nad kvantitou, proto díky němu můžete vlastnit originální kus vybavení své domácnosti, který Vám vydrží.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@minimalistdesign.cz. Oceníme Vaši zpětnou vazbu a nápady pro zlepšení služeb.


Za MinimalistDesign.cz děkujeme za Vaši přízeň,

Lukáš Kutílek & Martin Dědina